«

»

Print this Příspěvek

Kelly pořád svítí

KellyNa nástěnku Krocana někdo fixem na sklo  napsal  „Kelly pořád svítí“. Zřejmě je to rekce na náš článek AUTO KELLY již nebude noční dominantou Vysočan :) . Bohužel, je to tak :((.  Pořád svítí.

Zvážíme, jak situaci řešit s MČ Praha 9.

Permanent link to this article: http://www.krocanos.cz/2012/06/04/kelly-porad-sviti/

6 komentáře

Přeskočit na formulář pro komentář

 1. Petra

  Světelná reklama může být regulována jen místní vyhláškou, a tu dle mých informací Praha 9 bohužel nemá. S pozdravem

 2. Petra

  Dobrý den, s manželem jsme poslali na stavební úřad P9 stížnost, která byla úspěšná. Nicméně, nám bylo sděleno, ze žádná právní úprava regulujíci takového osvětlení neexistuje a tudíž k ni není třeba povoleni. Auto Kelly ma ted navíc stavební povoleni k pristavbe dvou pater na stávající budovu.

  1. Václav Malý

   Domnívám se, že instalace osvětlovacích těles na fasády budov. Stejně tak umisťovaní reklam na fasády budov je předmětem regulace.

 3. Luděk

  Chtěl bych se zeptat, zda se situace kolem svítící reklamy Auto Kelly nějak řeší a zda je vůbec možnost tuto svítící reklamu zakázat. Jsem určitě také pro zhasnutí.
  Děkuji

 4. Hanka

  Jsme jednoznačně pro zhasnutí! Je to obludná obrovská reklama. Nechápu jak někdo mohl dovolit něco takového, vždyť je to ostuda Vysočan.

 5. Veronika

  Rozhodně souhlasím a přidám se ráda k „zhasnutí“ Auto Kelly. Máme jejich reklamu přímo naproti oknům do ložnice a je to děs. Zajímalo by mě kolik kdo někomu strčil do kapsičky za takovou to mega reklamu, která nemá v okolí obdoby. Takže jsem jednoznačně pro – ZHASNUTÍ!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*