Za lepší veřejnou správu v Praze 9

mcp9                                                          Tisková zpráva

Prvním dubnem bude na Úřadu naší městské části zahájena realizace projektu „Efektivní, kvalitní a srozumitelná veřejná správa MČ Praha 9“. Realizace projektu je z velké části finančně podpořena v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost z prostředků Evropského sociálního fondu.

Projekt si klade za cíl zvýšit efektivitu a kvalitu práce úřadu a aby práce zaměstnanců úřadu byla srozumitelná a vstřícná vůči objektivním potřebám obyvatel Městské části Praha 9. „Jedním ze stěžejních výstupů projektu bude zkvalitnění přímých služeb poskytovaných občanům, optimalizace procesů rozhodování a řízení probíhajících v naší městské části. V neposlední řadě je cílem projektu při větším zapojení zastupitelů a úředníků ještě objektivněji posuzovat potřeby obyvatel a systémově je naplňovat,“ vysvětluje tajemník Úřadu městské části Praha 9 Leoš Toman.

Jelikož se jedná o projekt s ambicí pozitivně ovlivňovat podmínky života v Praze 9, budou pravidelně zveřejňovány aktuální informace o průběhu aktivit. „Uvítali bychom, kdyby občané poskytovali své postřehy o spolupráci s úřadem, protože takové zkušenosti mohou výsledky projektu pozitivně ovlivnit,“ doplnil vedoucí projektu Jiří Pilař.

Informace o průběhu projektu budou uveřejňovány na internetových stránkách Městské části Praha 9 a také periodicky v Devítce.

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2013/03/26/optimalizace-procesu-na-radnici-prahy-9/

2 comments

  • Dana on 29.3.2013 at 20.19
  • Reakce

  Praha 8 ma velmi podobny projekt
  http://www.praha8.cz/Zacina-projekt-Otevreny-urad.html

  • Dana on 26.3.2013 at 12.54
  • Reakce

  Zajímavý projekt …. dost ale dost nechápu jeho obsah. Fráze jako „optimalizace procesů „, „ještě objektivněji posuzovat potřeby obyvatel a systémově je naplňovat“ a „Jelikož se jedná o projekt s ambicí pozitivně ovlivňovat podmínky života v Praze 9“? A vedoucí projektu Jiří Pilař? hmmm

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.