11. února – zasedání Zastupitelstva MČ Praha 9

KD Prosekzastupitelstvov 16:00 v nové budově radnice Prahy 9.

Přímý přenos můžete sledovat na  internetové adrese 

 
Na únorovém Zastupitelstvu se bude rozhodovat například o rozpočtu městské části na rok 2014, o rozdělení finančních prostředků na Granty, bude předložena zpráva o činnosti Rady MČ Praha 9 za II. pol 2013, bude se schvalovat převod a prodeji obecních bytů, …      >> návrh rozpočtu ke stažení
Občané mohou na zastupitelstvu vystoupit se svými problémy a návrhy. Také máme právo vystupovat k jednotlivým bodům programu zasedání

Kdo má zájem sledovat zasedání našeho Zastupitelstva a z nějakého důvodu se nemůže na radnici dostavit osobně, může sledovat přímý přenos internetové adrese ( http://www.justin.tv/itpraha9 ). 

Volby do místní samosprávy se blíží a tak není od věci podívat se, jak politici Prahy 9 pracují …

Přímý odkaz na tento článek: https://www.krocanos.cz/2014/01/24/18-zasedani-zastupitelstva-mc-praha-9/

4 komentáře

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Milan on 11.2.2014 at 18.37
  • Reakce

  Chtěl jsem sledovat on-line přenos ze zasedání Zastupitelstva m. části Praha 9 dne 11.2.2014 od 16.00 hod. o problematice prodeje bytů v lokalitě Praha 9 – Prosek v přímém přenosu. Vždy se otevřel justin tv s reklamami. Do přímého přenosu se nebylo možné nikterak napojit. Po telef. dotazu na sekretariátu jsem byl ubezpečen, že přenos po internetu funguje.
  Prosím o laskavou radu, jak se k těmto přenosům po internetu dostat.
  Děkuji za odpověď.
  Milan

  1. Problém se včerejším přenosem ze Zastupitelstva byl zmíněn i zastupitelem Pišoftem přímo na Zastupitelstvu. Tajemník Toman reagoval tím, že zastupitel Pišoft má nestandardní software (mac). Zastupitel Pišoft odpověděl, že má aktuáílní informaci, že ani na PC pod standardním prohlížečem není přenos dostupný. Tajemník Toman odpověděl něco ve smyslu, že přenos někde běží a někde ne.
   Bohužel nevím co odpověď pana tajemníka znamenala, takže vám doporučuji požádat tajemníka Tomana o vysvětlení.

   Ing. Toman Leoš, tajemník úřadu městské části Praha 9
   Telefon: 283091331
   E-mail: tomanl@praha9.cz
   Kancelář: 166

    • Petr Pišoft on 13.2.2014 at 12.07
    • Reakce

    Dobrý den, zpětně jsem zjistil, že chyba byla na mé straně. Během jednání zastupitelstva jsem se zkoušel online přenos na adrese http://www.justin.tv/praha9. Online přenos jednání ovšem běží na http://www.justin.tv/itpraha9. Tu druhou adresu jsem zkoušel až v druhé části jednání zastupitelstva a přenos tam běžel. To, co zmiňoval tajemník Toman, se týká pouze iOS na iPadu – přenos totiž běží ve flashi, který nelze na iPadu přehrát.

    Zdravím, Petr Pišoft

  • Renata Klusáková on 1.2.2014 at 17.31
  • Reakce

  Toto jsem dnes odeslala na tzv. “ podněty“ na webu ÚMČ Praha 9, kde jsou občané vyzýváni, aby upozornili na nedostatky v úklidu veřejných prostor v našem obvodu. V místě vyhlídky ED je vyhozený polorozpadlý pytel s odpadky, okolí zaneřáděné , zážitek vskutku pro otrlé.
  Zde můj podnět:

  Smetiště Emy Destinové na místě vyhlídky, kterou si dovolujeme uctít tuto nejslavnější českou pěvkyni, jak se píše na informační tabuli č.13 Naučné stezky Prahy 9. Vážení pánové na radnici, dovoluji si upozornit, že z takové ostudy si můžete nechat všichni ušít kabát. A jít si v něm korporativně prohlédnout nový bytový dům na prosecké návsi.Vrchol arogance a nevkusu v jediné dochované historické lojkalitě starého Proseka. Výmluvná vizitka vaší správy ! Pane starosto, nemýlím-li se, jste architekt? Kdo je zodpovědný za povolení stavby této pastodoly? S hlubokým zděšením se na Vás obrací
  Renata Klusáková, amaryllis@volny.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.