Den otevřených dveří v areálu PS

madlPražské služby a.s. všechny  zvou 

Kdy: sobota 19. dubna 

Kde: Pod Šancemi 444/1, Praha 9 – 

Oficiální zahájení akce je v 10.30 hodin. Bohatý doprovodný program pro malé i velké je již na této akci, kterou oslavíme Den Země, samozřejmostí.   

 

psV připraveném bohatém programu vystoupí: skupina Maxim Turbulenc (začátek cca 12.30 a 13.20 hodin) Sabrage (začátek cca 10.40 hodin), zpěvák David Deyl (začátek cca 13.50 hodin), zpěvačka Terezy Kerndlová (začátek cca 15.00 hodin)

Dále Vás čeká exhibice na u – rampě (začátek cca 10.40 a 11.55 hodin), freestyle exhibice na kole – Martin Šimůnek (začátek cca 13.05 a 14.50 hodin).

Pro nejmenší děti budou připraveny skákací hrady, trampolína, malování na obličej a následné foto ihned, tvarování balónků, mašinka, vystoupení klauna, malá zoo, dětská autoškola a mnoho dalších atrakcí.

Vystavena bude i veškerá technika, kterou Pražské služby využívají ke svozu odpadu, úklidu a údržbě komunikací.

Během celého dne Vám budou k dispozici stánky s občerstvením.

EXKURZE: Návštěvníci si budou moci prohlédnout třídící linku papíru, kam putuje veškerý papír, který Pražané třídí a dávají do modrého kontejneru.  Dále sběrný dvůr, kde zjistí, co vše tam můžou zdarma či za poplatek odložit a co se s jejich odloženým odpadem děje dál. Taktéž nepřijdou o exkurze v Zařízení na energetické využití odpadu v Malešicích (ZEVO Malešice), kde se budou mít možnost seznámit s tím, jak funguje toto ekologické zařízení, které patří k nejmodernějším v Evropě. Prohlídky ZEVA budou probíhat po celou dobu konání akce.

UPOZORŇUJEME! Děti se mohou zúčastnit prohlídky v ZEVO Malešice od 7 let a pouze v doprovodu rodičů.

Návštěvníkům bude k dispozici minibus Pražských služeb, který bude přistaven u hlavní vjezdové vrátnice v ulici Pod Šancemi nebo u hlavní vrátnice v ZEVO Malešice a bude pendlovat mezi ZEVO Malešice a areálem pod Šancemi. Areál Pod Šancemi najdete na adrese: Pod Šancemi 444/1, Praha 9.

A vstup je samozřejmě ZDARMA.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

                                                                          Pražské služby

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2014/04/16/den-otevrenych-dveri-v-arealu-ps/

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.