Stačily by dva sloupky…

20151110_131424Jistě jste si všimli prázdné parcely, vzniklé zbouráním dolních garáží v ulici Pod Krocínkou, a možná také sledujete celou kauzu, která se kolem těchto pozemků točí.

Dnes jde ale o něco jiného – jak jsme viděli, několikrát parkovalo na této prázdné parcele auto, obáváme se tedy – a po zkušenostech s jinými podobnými parcelami jistě důvodně -, aby si z ní nějací šikulové neudělali divokou skládku. Městská část, které pozemek patří, jej totiž ponechává bez zabezpečení, stačilo by přitom zabetonovat do vjezdu dva sloupky a nikdo tam nevjede – investice jistě nepříliš velká.

Obáváme se zároveň, aby eventuální vznik divoké skládky nebyl radnicí zneužit k argumentaci, proč že je třeba s pozemkem rychle něco podniknout (tedy, urychleně jej prodat…) a nezdržovat se vypracováním koncepční představy celého svahu, tak, jak požaduje Krocan.

Oslovili jsme proto radní  JUDr. Janu Těmínovou, aby s tímto rizikem něco provedla a pozemek před podobným zneužitím zabezpečila… a uvidíme, jaká bude reakce. Jinými slovy, zdali se radnice o svůj majetek dokáže postarat, anebo jej umí pouze co nejrychleji prodat.

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2016/10/21/stacily-by-dva-sloupky/

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.