Zítra na radnici o nás bez nás?

Pokud si najdete čas a přijdete se na zastupitelstvo se osobně vyjádřit k jednání radnice vůči obyvatelům lokality Krocínky. Radnice nás dva roky tahala za nos. Ještě je šance zamezit vlastnění pozemků developerem, který se bude snažit pozemky po garážích Pod Krocínkou  (na obr. SV-C) maximálně vytěžit.

Zastupitelstvo 14. zasedání Zastupitelstva MČ Praha 9 začíná v úterý 25. 4. 2017 od 10.00 hodin v zasedací místnosti v nové budově radnice, 2.patro, Sokolovská 14/324, Praha 9

Interpelace občanů jsou na programu od 10:15 do 10:45 a můžete se vyjádřit i k vlastnímu projednávanému bodu.

a) Interpelaci je dobře před zahájením ZMČ (přímo na míste, těsně před 10 hodinou) oznámit pracovníkům radnice, u vstupu do jednacího sálu.

Interpelace musí byt směřována na konkrétní osobu (starostu, radního, … nebo na jednotlivé členy Zastupitelstva). Občan může vznést max. 2 interpelace, délka nesmí přesáhnout 4 minuty. Na interpelaci je můžete požadovat ústí nebo i písemnou odpověď

Můžete se také přihlásit do rozpravy k projednávanému bodu a to zvednutím ruky . K bodu můžetee mluvit 2x a délka příspěvku nesmí být delší než 4 minuty.

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2017/04/24/zitra-na-radnici-o-nas-bez-nas/

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.