Krátká signalizace na přechodu na nám. OSN

Na webu Chodci sobě se můžete  připojit k podnětu „Neni mozne prejit na zelenou ani kdyz vyrazite okamzite po jejim rozsviceni. Jedna se o prechod Sokolovske primo na nam. OSN od CSOB Pojistovny smerem k autobusove zastavce.“ lze to udělat snadno tak, že kliknete na „“Nelíbí se mi!“ na tomto odkazu na web Chodci sobě

Do systému „Chodci sobě“ mužete vkládat i vaše přípomínky ke špatným podmínkám pro chodce. Váše připomínka bude zveřejněna na webu a odeslána na MČ Praha 9. Z webu je patrné, že MČ Praha 9 na podněty reaguje. Jestli však opravdu dojde k nápravě se dovíme časem. Každopádně web Chodci sobě j dobry v tom, že je alespoň částečně vidět co chodci na Praze 9 vnímají jako problém a jak se k tomu staví ÚMČ Prahy 9.

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2012/04/25/kratka-signalizace-na-prechodu-na-nam-osn/

2 comments

    • Anonym on 25.4.2012 at 16.02
    • Reakce

    Dobry den,
    posledni dobou mi prijde, ze velmi vzrostl provoz provoz v ulicich Pod Krocinkou a Klicovska. Zejmena v rannich hodinach. Rada ridicu si zrejme zkracuje cestu od krizovatky na Klicove dolu k Odkolkovi. Problem, je ze nekteri ridici pri jizde z kopce asi nevedi kde ma auto brzdu. Navic chodniky nejsou po cele delce ulic nebo ve spatnem stavu. Do toho chudaci rodice co vedou sve deti do skolky… Nestalo by za to vyvolat jednani s MeU o moznych dopravnich omezenich?

    1. V průběhu května bude zástupce Krocana jednat s radním Holečkem, zeptáme se na možnost řešení. Už před lety jsme usilovali o vyhlášení Krocínky jako „obytné zóny“. Tříkopčák, jak starousedlíci prudké části ul. Pod Krocínkou říkají, je pro řidiče „bez brzd“ adrenalínek. Nechápu jak zvládaj zpomalovací retarder u Květinového hřiště?

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.