Občanská vybavenost v Praze 9 – abychom snad nezapomněli…….

psTak jsmpohrebni_sluzbae se dočkali. Konečně máme Pohřební službu na skvělém místě – naproti nemocnici. Jak praktické. A ten štít!

Místo je to opravdu skvostné a reklama přímo nepřehlédnutelná. Krásná inspirace pro zamyšlení při procházkách v našem úžasném parku Podviní. .

Za sebe doporučuji: buďme opatrní, abychom se nestali položkou v jejich účetnictví.

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2012/04/24/obcanska-vybavenost-v-praze-9-abychom-snad-nezapomneli/

3 comments

 1. Už je tam nějaký pátek. Osobně si myslím, že to do nabídky služeb patří. Jen tam dřív byla pekárna, jestli se nepletu :)

  • Martina on 2.5.2012 at 16.25
  • Reakce

  Zašla jsem osobně podívat jak ta „služba“ vypadá. Kresba na fasádě zřejmě znázorňuje plamen. Kremační nebo pekelné? Opravdu velmi nevkusné. Nechápu úředníka, který k tomu dal souhlas.

  • Anonym on 2.5.2012 at 8.12
  • Reakce

  Souhlasím, taky mě poměrně dost fascinoval pohled na poutač i fasádu, když jsem byla nedávno s dcerou na procházce. Majiteli této provozovny je dle mého názoru totálně bez vkusu a empatií.
  Všichni víme, že smrt k životu patří, ale proč to prezentovat takto – nechápu… K dokonalosti chybí snad jen už neonový poutač!

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.