Kelly pořád svítí

KellyNa nástěnku Krocana někdo fixem na sklo  napsal  „Kelly pořád svítí“. Zřejmě je to rekce na náš článek AUTO KELLY již nebude noční dominantou Vysočan :) . Bohužel, je to tak :((.  Pořád svítí.

Zvážíme, jak situaci řešit s MČ Praha 9.

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2012/06/04/kelly-porad-sviti/

6 comments

Přeskočit na formulář pro komentář

 1. Světelná reklama může být regulována jen místní vyhláškou, a tu dle mých informací Praha 9 bohužel nemá. S pozdravem

 2. Dobrý den, s manželem jsme poslali na stavební úřad P9 stížnost, která byla úspěšná. Nicméně, nám bylo sděleno, ze žádná právní úprava regulujíci takového osvětlení neexistuje a tudíž k ni není třeba povoleni. Auto Kelly ma ted navíc stavební povoleni k pristavbe dvou pater na stávající budovu.

   • Václav Malý on 24.1.2014 at 17.06
   • Reakce

   Domnívám se, že instalace osvětlovacích těles na fasády budov. Stejně tak umisťovaní reklam na fasády budov je předmětem regulace.

  • Luděk on 26.11.2013 at 18.42
  • Reakce

  Chtěl bych se zeptat, zda se situace kolem svítící reklamy Auto Kelly nějak řeší a zda je vůbec možnost tuto svítící reklamu zakázat. Jsem určitě také pro zhasnutí.
  Děkuji

 3. Jsme jednoznačně pro zhasnutí! Je to obludná obrovská reklama. Nechápu jak někdo mohl dovolit něco takového, vždyť je to ostuda Vysočan.

  • Veronika on 10.6.2012 at 9.09
  • Reakce

  Rozhodně souhlasím a přidám se ráda k „zhasnutí“ Auto Kelly. Máme jejich reklamu přímo naproti oknům do ložnice a je to děs. Zajímalo by mě kolik kdo někomu strčil do kapsičky za takovou to mega reklamu, která nemá v okolí obdoby. Takže jsem jednoznačně pro – ZHASNUTÍ!

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.