Zasedání zastupitelstva v přímém přenosu

zastKaždý, kdo má zájem sledovat zasedání našeho zastupitelstva a z nějakého důvodu se nemůže na radnici dostavit osobně, každý, kdo má zájem podívat se naše, námi volené zastupitele při projednávání a rozhodování o zásadních otázkách rozvoje Prahy 9, o hospodaření s obecním majetkem, problémech s nedostatkem školek, dopravou, má nyní možnost.

Práci zastupitelstva můžete sledovat na  internetové adrese (pouze v době jeho konání).  A rozhodně to stojí za to, na zasedání zastupitelstva se rozhoduje např. o prodeji obecních bytů, o investicích do školství, kultury a sportu, o poskytování pronájmu obecních prostor.

Občané mají právo na zastupitelstvu vystoupit se svými problémy a návrhy.

Volby do místní samosprávy se blíží a tak není od věci podívat se, jak politici Prahy 9 pracují. Dana Balcarová z o.s. Krocan k tomu dodává: „Při sledování zasedání zastupitelstva rychle poznáte, kteří zastupitelé si svoji práci odsedí a kteří jsou aktivní, těch je totiž tak málo, že si jich brzy všimnete. Uslyšíte, který zastupitel sice mluví, ale vlastně nic neřekne, a který naopak o projednávaných tématech něco ví a je schopen věcně argumentovat. Můžete si tak v pohodlí domova vybrat právě ty zástupce, kterým dáte hlas v podzimních volbách. Anebo, kterým ho naopak nedáte…“

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2013/01/11/zasedani-zastupitelstva-v-primem-prenosu/

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.