POD BIGBOARDEM NE(Z)BÝVÁ TMA

BilboardDalší mamutí bilboard na Proseku  v noci svítí na obyvatele Jablonecké, Lovosické, Šluknovské, Makedonské a Žandovské ulice o tisícovkách řidičů nemluvě.

Bigboard vznikl na soukromém pozemku developera při ulici Lovosická, v jejím oblouku za objektem polikliniky, při zrekonstruované „točně“ autobusů při nové ulici Makedonské, šikmo naproti ústí ulice Žandovské.

Zatím nemá display, reflektory pouze osvětlují papírovou reklamu developera. Masívní elektrické rozvody však napovídají, že tento stav jistě nebude, bohužel, konečný. Výška bigboardu ostatně napovídá, že bude v budoiucnu aktivním displayem vysílat své NEVYŽÁDANÉ reklamy do širokého okolí.

O dopadu na pozornost řidičů, zdravý spánek obyvatel širokého okolí i sekundárním vlivu světelného odpadu na vše v živé a přírodu v okolí snad ani nemá cenu diskutovat!      / MS

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2013/11/15/dalsi-mamuti-bilboard-v-noci-zatim-pasivne-sviti-na-obyvatele-jablonecke-lovosicke-sluknovske-makedonske-a-zandovske-ulice-o-tisicovkach-ridicu-nemluve/

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.