Když starosta slibuje…

starosta Jarolím Praha 9Před minulými komunálními volbami jsme všichni našli ve schránce dopis „Váženým spoluobčanům” podepsaný samotným starostou Prahy 9 Janem Jarolímem (ODS).

V dopise plném slibů nám pan starosta mimo jiné píše: „Další naší prioritou pro podporu bezpečnější a plynulejší dopravy je pro nás zřízení kruhového objezdu u křižovatky Pod Pekárnami, Krocínka a Čakovická.”

Dále starosta slibuje obnovu dopravního hřiště, jehož pozemky obdržela Praha 9 od hl. m. Prahy a jeho následné využití pro mládež. Podle jeho slibu tím dojde k oživení celé lokality, zvýší se její bezpečnost.

A jak to nakonec s využitím dopravního hřiště dopadlo? Místo sportující mládeže na něm parkuje technika, radnice totiž celý areál pronajmula „své“ společnosti Hortus za 1,000,- Kč měsíčně.

Oba zmíněné sliby, ale i další jsou podle pana starosty prioritou, a můžeme mu věřit, on totiž sliby vždycky plní…
Možná nám tedy opět něco slíbí, v nadcházejících volbách totiž opět kandiduje. Ostatně, na volebním plakátku má napsáno „Konkrétní závazky pro Prahu 9“. Možná tím myslí sliby z minulých voleb.                                                 Kopie starostova dopisu z roku 2010

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2014/09/28/kdyz-starosta-slibuje/

2 comments

  • Honza on 28.5.2015 at 9.46
  • Reakce

  Proc se neozvete primo panu starostovi? Na me dotazy vzdy reagoval. P9 muze vyvijet tlak, ale kruhovy objezd neni v jeji kompetenci.

  • Anonym on 3.10.2014 at 1.27
  • Reakce

  Na dopis od pana starosty si velmi dobře pamatuji. Přímo mne fascinoval „zájem“ pana starosty o problémy občanů Prahy 9. Nedivme se, že pan starosta dosud „nezřídill kruhový objezd u křižovatky Pod Pekárnami, Krocínka a Čakovická“. Ulice Krocínka neexistuje. Ulice Čakovická se nikdy nemůže křížit s ulicí Pod pekárnami, leda by pan starosta nechal zbořit pár domů ve Vysočanech, překlenout železniční trať a dal tak vybudovat pravděpodobně největší kruhový objezd v české republice, který bude spojovat bezvýznamnou slepou ulici ve Vysočanech,kde se občas točí tramvaje, s poměrné frekventovanou ulicí Čakovickou. Existuje křižovatka ulice Čakovické, ale s ulicemi Letňanská a Ke Klíčovu a je velmi nepříjemná a nebezpečná. Jaden čas jsem ji každý den musela přejet několikrát a často se nazadařilo, protože byla zablokována, rozbitými auty, policejními auty, odtahovkou a v horších případech i sanitkou. Pan starosta mne tehdy svým dopisem přesvědčil, že problémy nás občanů i potřeba vzdělávat děti v tzv. dopravní gramotnosti apod. jsou tak trochu pod jeho rozlišovací schopnost. Důležitější je přeci zastavět každý pozemek nějakou betonovou stavbou. Co na tom, že je na pozemku park, který si občané sami udržují, protože si, na rozdíl od pana starosty, váží přírody a práce předků.

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.