Pozemky po garážích – další kolo jednání

55sssV úterý 21. června se bude na zasedání Zastupitelstva MČ Prahy 9 projednávat naše interpelace, v níž jsme požadovali zřízení pracovní skupiny, která by prověřila celý dosavadní postup radnice ve věci využití pozemku po garážích Pod Krocínkou, a to včetně investic, a zpracovala návrh koncepce podoby celého jižního svahu.

Radní Doležal nám i přes slib, že naši interpelaci zařadí jako samostatný bod projednávání napsal, že naše interpelace bude zařazena do bodu programu „Různé“.

Navíc, a to je důležitější, toto projednávání nazval „využití pozemku po garážích Pod Krocínkou“. Budí to v nás silné podezření, že místo jednání o zřízení komise, jež jsme v interpelaci požadovali půjde něco zcela jiného – o hlasování, zdali se mají pozemky prodat.

I proto vás zveme, přijděte na zastupitelstvo. Zatím vše vypadá tak, že radnice ignoruje výsledky ankety

, kterou jsme na základě požadavku radnice na Krocínce zorganizovali a jejíž výsledky jsme radnici předali a odprezentovali na Komisi rozvoje území odkaz na zápis z komise

.

Takže, nezapomeňte: 21. června v 16:30 na radnici!  Zasedání Zastupitelstva MČ začíná v 16:00 , určitě však stačí přijít v 16:15. Kdy příjde bod na řadu těžko říct
Pozvánka je zde http://praha9.cz/urad-a-samosprava/uredni-deska/pozvanka-na-10-zasedani-zastupitelstva-mc-praha-9

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2016/06/16/pozemky-po-garazich-dalsi-kolo-jednani/

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.