Myšky a další potvory

potkanRozhodně mi nedělá sebemenší potěšení přemýšlet, jak trávit jakékoliv zvíře. Ani potkany. Ale…

V poslední době se vyskytují na Krocínce ve větším množství potkani. Tím, že jim klademe otrávené návnady, tak při špatné manipulaci s jedy ohrožujeme děti ale také kočky, psy, ptáky, . Proto prosím, vyvarujme se pokládání otrávených nástrah tam, kde by k nim mohly mít přístup děti i zvířata.

Za tímto účelem přikládám doporučení výrobce jednoho z deratizačních prostředků >> 

Nástrahy se pokládají na místa největšího výskytu hlodavců, do blízkosti jejich nor, obvyklých zdrojů potravy a vody a na cestičkách k nim. Hromádky granulí se kladou na nepropustné misky vhodně zakryté nebo nejlépe do deratizačních krmítek tak, aby byl zamezen přístup jiným zvířatům a také nedošlo ke kontaminaci potravin a krmiv. Množství a hustota rozmístění nástrah se řídí podle četnosti hlodavců v daném objektu.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.krocanos.cz/2012/11/01/mysky-a-dalsi-potvory/

2 komentáře

  • Anonym on 5.6.2014 at 18.36
  • Reakce

  U nas jsou potkani (myši) jako domací mazlíčci.Potkani se ohromne podcenuji!Dokazou se i naučit posloucht (paňíčka)a chovat se jako pes.Tak je prosim LIDÉ neberte jako odpad.

 1. Potkana jsem našla mrtvého u nás v chodbě, vběhl tam nejspíš kočičíma dvířkama, nebyl zraněný a celkem zdatný kousek.
  Nina, také z ulice Pod Krocínkou, našla asi před 14dny uhynulého potkana u nich na zahradě.

  V minulých čtyřech letech nám na otravu zemřely dva mladí kocouři :((……….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.