Tak kdo je tady vinný?

634f065ff1_94480132_o2Při únorovém zasedání zastupitelstva Prahy 9 jsme byli napadeni a obviněni z toho, že jsme svým jednáním připravili občany Prahy 9 o několik miliónů – což je jistě docela silné kafe.

Jak radní Holeček (ODS), tak starosta ing Jarolim (ODS) ovšem opomněli dodat jednu důležitou věc: naše odvolání proti kácení v souvislosti s projektem Park pod lávkou bylo, jak potvrdilo i rozhodnutí magistrátu oprávněné.    >>> viz odkaz na kauzu

Daleko snazší – bohužel – je ovšem místo přiznání vlastního pochybení pokusit se svalit vinu na jiného, v tomto případě na nás, na Krocana, kteří jsme na chybu těch, kteří, jedno z jakého důvodu a na základě jaké motivace, o kácení rozhodli.

Je to asi tak, jak kdyby někdo, usvědčený z nezákonného jednání vinil ne sebe, ale ty, kteří na ně upozornili. Jako kdyby přistižení korupčníci mezi politiky házeli vinu na ty, kteří korupci oznámili…

Co víc k tomu dodat?

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2014/03/17/tak-kdo-je-tady-vinny/

1 comment

    • Petr Šantrůček on 17.3.2014 at 18.46
    • Reakce

    Jak vidím, že v kauze na Vás plive radní Holeček, je mi jasné, že pravda je na Vaší straně. Tento pán, když byl usvědčen na FB stránkách „Praha 9 Dobrá adresa“ ze lži v kauze dopravních zátarasů před školou v Litvínovské (tzv. „šestistovka“), zřejmě zařídil, že už na FB stránku nenapíšu ani písmenko:-) Tak vypadá svoboda slova a demokracie v podání pana Holečka. Je to prostě gauner a klidně ať mě žaluje, hrdina. To je totiž symptomatické chování pánů z ODS. Myslí si, že absentující čest a dobré jméno lze nabýt soudním rozhodnutím.

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.