Minigolfové hřiště opět na scéně?

parkystromy_JTAč radní pro životní prostředí a dopravu Tomáš Holeček (ODS) v červnovém měsíčníku Devítka říká, že vybudovat pár minigolfových drah v Parku Pod lávkou byla pouze úvaha v roce 2010, ale městská část se pak rozhodla celý pozemek využít pro zeleň viz předposlední odstavec   www.krocanos.cz/2014/07/31/cenzura/ , nepřekvapuje nás, že se věci, slušně řečeno, mají jinak.

V aktuálním oznámení na úřední desce MČ Praha 9 o správním řízením ve věci povolení stavby Parku pod lávkou totiž čteme, že se jedná o stavbu zahrnující minigolfové hřiště, altán, nové komunikace, zpevněné plochy a venkovní osvětlení. A nově pak byla v říjnu 2014 stavba rozšířena o další komunikaci, další golfové jamky a kamenné schodiště do Rokytky viz dokument Stavební řízení – Park pod lávkou.

Takže, takhle si možná „zeleň“ představuje radnice, a my to chápeme, kdo by také chtěl, jak se v Devítce psalo, přijít o peníze. Ovšem zeleň, ta vypadá trochu jinak…

související články: „Park pod lávkou“ není park!Sláva! Kácet pod lávkou se nebude… , Pod lávkou opět překážejí vzrostlé stromy , Tak kdo je tady vinný? , Cenzura?

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2014/11/05/minigolfove-hriste-opet-na-scene/

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.