Co dál s areálem garáží?

garazeDne 22.4.2015 proběhlo jednání pana Rychnovského s radním pro životní prostředí a dopravu MČ Praha 9 panem Holečkem. Tématem schůzky byla neutěšená situace v areálu garáží v ulici Pod Krocínkou.
Pan Rychnovský informoval pana Holečka o nežádoucích a společensky nebezpečných jevech, které s obýváním garáží bezdomovci souvisí.
Pan Holeček zdůraznil, že žádné povolení MČ Praha 9 s ubytováním v garážích nevydala a je tedy nepřijatelné, aby se tam jakékoliv osoby zdržovaly.
Přislíbil, že v průběhu několika málo následujících dnů začne zahradnická firma s prořezem dřevin v okolí garáží. Mělo by tak být dosaženo lepšího průhledu do celého areálu a celkové kultivace jeho okolí. Dále začne MČ P9 odvážet nepořádek z garáží a to i v případě, že se tam znovu objeví. Rovněž nechá prověřit možnost oprav oplocení areálu a dále možnost stržení střech garáží s cílem znemožnit jejich obývání. Těmito úkoly rovnou pověřil vedoucího odboru životního prostředí a dopravy.
 
Pan radní Holeček dále přislíbil, že do Rady MČ P9 předloží materiál s návrhem:
– vypovědět zbývající nájemní smlouvy na garáže
– rozpočtového opatření na zbourání celého objektu garáží
K těmto krokům však nesdělil žádný konkrétní termín.
 .
Na místě dněšního areálu garaží plánuje Radnice MČ Prahy 9 výstavbu bytových domů, pokusím se zjistit více. Pro mě je nepřijatelné, že o tomto záměru s obyvateli lokality nikdo nemluvil“ říká zastupitelka Dana Balcarova
.

Permanent link to this article: https://www.krocanos.cz/2015/04/24/co-dal-s-arealem-garazemi/

Napsat komentář

Váš email nebude zvežejněn.